Klima Tamiri

Klima Tamir hizmetlerimiz İstanbul ilinin tüm ilçe bölgelerine geniş araç filomuz ve profeyonel personellerimiz ile durmazksızın devam etmektedir.

Klimalar montaj, fabrika, kullanıcı, çalışmış olduğu ortamların şartları ve hataları sebebiyle bir süre sonra arızalanarak Klima Tamir ihtiyacı duymaktadırlar.

Klima Arızalarına sebep olan durumlara örnek vermeye çalışırsak soğutucu akışkan eksikliği, voltaj düşüklüğü, voltaj yüksekliği, bakımsız olan devre elemanları, kullanıcı hataları vb. gibi durumlar Klimanızın bir süre sonra Klima Tamir Servisi ihtiyacına sebep olacaktır.

Klima Tamir denildiğinde akıllara kullanıcılar ve müşterilerimiz tarafından gaz eksikliği olarak bilinen soğutucu akışkan şarjı gelmektedir. Ancak Klima Tamiri sadece soğutucu akışkan şarjından ibaret olmayıp Klimayı Oluşturan Devre Elemanlarının da arıza riski ve durumu vardır.

Klima Tamiri garantili ürünlerden, 10, 20, hatta 30 yıllık Klimalara da ihtiyaç duyulduğunda yapılan bir işlemdir. Klimanızın Klima Bakım işlemini yaptırmanız durumunda Klima Arıza riskiniz ortadan kalkmasa da bu riski hafifletmiş olacaksınız.Klima Tamir konusunda uzman kadromuzla İstanbul ilinin tüm bölge ve ilçelerine İstanbul Klima Tamir hizmeti vermekte olup geniş araç filomuz ve 7/24 kesintisiz hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizi %100 memnun etme konusunda iddialıyız.

Söylediğimiz gibi alanlarında tamamen uzman olan personel kadromuz, yüksekokul mezunu, ustalık ve teknikerlik belgesi sahibi, mesleki yeterlilik belgesi sahibi, ahlak ve görgü kurallarına bağlılık gösteren, fiziki yeterlilikte usta ve ustabaşılarıdır.Klima Tamiri Dikkat Edilmesi Gerekenler

Klima Tamiri konusunda en önemli konulardan bir kaçı orjinal yedek parça ve eğitimli uzman personellerdir.

Klima Tamir hizmeti aldığınız esnada sizlere hizmet veren Klima Tamir Servisi olan firmanın yeterli bilgiye sahip olması gerekmektedir.

Eğitimsiz bir personel Klimanıza Tamir hizmeti vermesi gerekirken sizlere maddi hatta manevi zararlar doğurabilecek hatalar yaparak sizlerin daha büyük zararlara uğramasına neden olacaktır.

Klima Tamir Servisi olarak sizlere vermek istediğimiz bilgilerden bir tanesi de kullanılan yedek parçanın Klimanızın orijinal yedek parçası olması ve uydurma veya çıkma ikinci el parça olmamasıdır.

Klima Tamir Servisi personelleri Klima Arızası bulma konusunda deneyimli olmalı ve Arızayı tespit etme konusunda doğru yolu takip edebilmeli.

Günümüzde Klima Tamir firmaları personel açısından maliyeti düşürme amaçlı hareket ederek hem kendi firmalarına zarar vermekte olup hem de siz müşterilerimizin istediği hizmeti veremediği gibi maddi yönden gasp etmiş bulunuyorlar.

Klima Tamir Servis hizmetlerimiz sürekli numaralarını değiştiren, bir hizmet aldıktan sonra bir daha ulaşılamayan şahıs ve firmalar gibi çalışmadığını ve ilk önceliğimiz siz değerli müşterilerimize sağlıklı bir Klima bıraktıktan sonra sizleri memnun edebilmektir.

Biz Klima Tamir firması olarak sizlerin Klimalarına her zaman birinci kalite ve orijinal yedek parçalarla hizmet verdiğimiz gibi hakkımız olmayan müşterileri kandıran kişi ve kurumlar gibi bir prensibimizin olmadığını sizlere bildirmek isteriz.

Siz değerli müşterilerimiz bizlerden Klima Tamiri, Duvar Tipi Klima Tamiri, Salon Tipi Klima Tamiri, Kaset Tipi Klima Tamiri, Tavan Tipi Klima Tamiri, Kanallı Klima Tamiri, Pencere Tipi Klima Tamiri, Vrf Klima Tamiri, Vrv Klima Tamiri, vb. her türlü konuda bizlere bilgi, destek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Klima Tamir hizmeti vermiş olduğumuz Klima markaları aşağıdaki gibidir.

Daikin Klima Tamiri

Midea Klima Tamiri

Airfel Klima Tamiri

Toshiba Klima Tamiri

Mitsubishi Klima Tamiri

Sigma Klima Tamiri

Vestel Klima Tamiri

Demirdöküm Klima Tamiri

Panasonic Klima Tamiri

Fujitherma Klima Tamiri

Lg Klima Tamiri

Siemens Klima Tamiri

Rubenis Klima Tamiri

Ferroli Klima Tamiri

Samsung Klima Tamiri

Sharp Klima Tamiri

General Klima Tamiri

Bosch Klima Tamiri

Tronic Klima Tamiri

Shiro Klima Tamiri

Samui Klima Tamiri

Alarko Carrier Klima Tamiri

Fujitsu Klima Tamiri

Goodman Klima Tamiri

Gree Klima Tamiri

Isısan Klima Tamiri


klima bakım servisi
Klima Bakım Servisi olarak alanında tamamen uzman, belgeli, profesyonel teknik servis personellerimizle çalışmakta olup... devamı>
klima arıza servisi
Klima Arıza Servisi olarak ısıtmayan,soğutmayan,ekranında arıza kodu gösteren cihazlarınıza tamamen son teknoloji servis ekipmanları ile...devamı>
Klima Montaj Servisi olarak 0 veya ikinci el klimalarınızı dilerseniz söküp montaj, dilerseniz sökülmüş klimalarınızın montajları için bizlerden fiyat alabilir...devamı>

NEDEN DURMAZLAR KLİMA SERVİSİ?

Dünyaca ünlü Klima markalarının yetkili servisi olan Durmazlar Klima Servisi piyasada bulunan bir çok firmanın siz değerli müşterilerimize kurmuş olduğu ve hala devam ettirdiği para tuzaklarına karşı bir şekilde çalışan en kurumsal Klima Servisi olarak sizlereUYGUN FİYAT, PROFESYONEL HİZMET sloganı altında en kaliteli hizmeti hakedilen bedellerden yapmakta olup sizleri memnun etme başarısına ve mutluluğuna erişmek istiyoruz...devamı için tıklayın...
Uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize hizmette durmak yok deyip devam diyoruz.Klima ustası için bizleri arayabilirsiniz
durmazlar klima servisi
durmazlar klima servisi
Uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize hizmette durmak yok deyip devam diyoruz.Klima ustası için bizleri arayabilirsiniz
durmazlar klima servisi
Bizlerden almış olduğunuz Klima Servisi Hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz.Siz değerli müşterilerimize en iyi teknik servis hizmetini sunmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.