klima bakım

Klima Bakımı

Klima Bakımınızın zamanı geldiyse eğer sizlere sunmuş olduğumuz "Uygun Fiyat Yüksek Kalite" hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Klima Bakımı tanım olarak Model ve Marka farketmeksizin senede en az 2 kere sezon başlangıçlarında yapılması gereken periyodik bir işlemdir.

Özel ilaç ve dezenfektanlarla yapılan Klima Bakımı uzman personeller tarafından yapılmalıdır.

Klimalar bir soğutma ve opsiyonel olarak ısıtma işlemi gerçekleştiren bir iklimlendirme aracı olsada aynı zamanda bulunduğu havayı sirküle eden İklimlendirme cihazlarıdır.

Klima Bakım Servis hizmetlerimiz İstanbul ilinin tüm ilçe ve bölgelerine 7/24 gün ve zaman ayırt etmeksizin siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına paralel olarak büyüyerek İstanbul Klima Bakım hizmetlerine devam etmektedir.

Klima Bakım hizmetlerimiz Alanlarında tamamen uzman, meslek deneyimleri profesyonel anlamda olan, ustalık belgesi ve mesleki yeterlilik belgesi sahibi usta ve ustabaşılarıdır.

Klima Bakım Servisi olarak bizlerden duvar tipi klima bakımı, salon tipi klima bakımı, tavan tipi klima bakımı, yer tipi klima bakımı, kaset tipi klima bakımı, pencere tipi klima bakımı, kanallı klima bakımı, vrf-vrv klima bakımı, vb. her türlü Klima Bakım ve Klima Servis konusu ile alakalı bilgi ve destek talep edebilir sizlere özel kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Klima Bakım Servis hizmetlerimizi arayarak aynı zamanda klima bakım fiyatları, periyodik klima bakımı, klima bakımı nedir, iskontolu klima bakımı, toplu klima bakımı, anlaşmalı klima bakımı, klima bakım sözleşmesi, gibi aklınıza takılan her soruyu bizlere sorabilirsiniz.

Klima Bakımı Nedir

Klima Bakımınızı senede en az 2 (iki) defa yaptırmanız sağlığınız ve çok daha büyük maddi kayba uğramamanız açısından çok önemlidir

Klima Bakımı yazımızın başında da belirmiş olduğumuz gibi Klimaların senede en az iki defa yaptırılması gereken periyodik dezenfektan ve temizleme işlemidir.

Klima Bakımı Nasıl Yapılır

Klima Bakımı Usta personeller tarafından yapılmakta olup tamamı laboratuvar ortamında üretilmiş ilaç ve dezenfektanlar ile yapılmaktadır.

Klima Bakımı tamamen laboratuvar ortamında üretilmiş ilaç ve dezenfektanlar ile Usta personeller tarafından gerekli iş güvenlik önlemleri alındıktan sonra yapılır.

Klima Bakım Servisi olarak usta personellerimizin uygun gördüğü üniteden başlanır.

Klima Bakımında Neler Yapılır

Klima Bakımında kesinlikle yapılması gereken işlemler aşağıdaki gibi olup Klima Bakım hizmeti almış olduğunuz esnada bu işlemleri kontrol etmeye çalışınınız.

Klima Bakımında Neler Yapılır diye sıralamaya çalışırsak;

Klima Filtre Temizliği ve Bakımı,

Klima Evaparatör Temizliği ve Bakımı,

Klima Elektronik Kart Temizliği ve Bakımı,

Klima Drenaj tahliye tavası temizliği ve bakımı,

Klima display ekran temizliği ve bakımı,

Klima yön flapları ve swinglerinin temizliği ve bakımı,

Klima swing motorlarının kontrolleri ve bakımı,

Klima fan motoru temizliği ve bakımı,

Klima fan kanatları temizliği ve bakımı,

Klima rezistans temizliği ve bakımı,

Klima dekoratif kapaklarının temizliği ve bakımı,

Klima kompresör kontrol ve bakımı,

Klima kondanser temizliği ve bakımı,

Klima 4 yollu (four-valve) temizliği ve bakımı,

Klima dış ünite elektronik kart, elektriksel tüm devre elemanlarının temizliği ve bakımı,

Klima ana devre elemanlarının temizliği ve bakımı,

Klima yardımcı devre elemanlarının temizliği ve bakımı,

Klima dış ünite temizliği ve bakımı,

Bunlar gibi işlemler Klima Bakımlarında yapılması gereken işlemlerdir. Klima Bakım Servisi olarak Klima modellerinin değişiklik göstermesi sebebi ile farklı işlemlerde oluşabilir.

Klima Bakımı Fiyatları

Klima Bakımı Fiyatları Klimaların model tiplerine göre değişiklik göstermekte olup sürekli kampanyalar ile güncellenen hizmetlerdir.

Klima Bakımı fiyatları Klimanızın sayısı ve modeline göre değişiklik göstermekte olup Klima Bakım Servisi olarak bizlerden fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Klima sayınıza göre iskontolu fiyatlarımızdan yararlanmak için bizlerden Klima Bakım Fiyatları konusunda bilgi isteyiniz. Aramak için Tıklayın.Klima Bakımı Ne Kadar Sürer

Klima Bakımlarında önemli olan hızlı olmak değil sağlık bir Klima Bakım hizmeti verebilmektir.

Klima Bakım süresi Klimanızın modeline göre ve kirlilik durumuna göre değişiklik göstermekte olup ortalama bir Klima Bakım işlemi 1 saat 30 dakika sürmektedir.Klima Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Klima Bakımı konusunda dikkat edilmesi gereken ayrıntılara mutlaka Klima Bakım Servisi personeli dikkat etmelidir.

Sağlıklı bir Klima kullanmak ve Klima devre elemanlarının sağlam ve referans değerlerinde çalışmasını istiyorsanız yılda en az 2 (iki) defa Klima Bakım işlemi yaptırmanız gerektiğini yazımızın başında da belirttik.

Klima Bakımlarında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta Klimanızın Bakım işlemi kim ve kimler tarafından yapılıyor olmasıdır.

Klima Bakım Servisi olarak personel kadromuz alanlarında uzman, meslek yüksekokulu mezunu, teknisyen ve teknikerlik belge sahibi, ustalık belgesi sahibi, mesleki yeterlilik belgesi sahibi, ahlak ve görgü kurallarına önem veren, eğitimli, fiziksel yeterlilikte usta ve ustabaşı personellerdir.

Klima Bakımında dikkat edilmesi gereken diğer bir husus ise Klima Bakım hizmeti veren firmaların kullanmış olduğu ürünler tek kullanımlık ürünler olmasıdır. Aynı zamanda ilaç ve dezenfektanlar laboratuvar ortamında üretilmiş ilaç ve dezenfektanlardan oluşan profesyonel kullanım gerektiren kimyasal bileşimler olmasıdır.

Klima Bakımı konusunda personellerin uzman olması gerektiği kadar yalan söylemeyen personeller olması gerekmektedir.

Örneğin Klimanızın Bakımı esnasında Soğutucu akışkan eksiği olmaması halde sizleri kandırarak Soğutucu akışkan şarjı yaptığını iddia eden kişi ve kişilerden uzak durulması ve çalışılmaması gerektiğini sizlere bildirmek isteriz böyle bir durumunda hakkını adli yollardan arayabileceğinizi hatırlatır ve ispat durumunda kesinlikle maddi ve manevi tüm haklarını talep edebilirsiniz.

Hafta sonlarınızı ve hafta içi soğuk veya sıcak günlerinizi istediğiniz konfor ve sıcaklıkta yaşamak istiyorsanız bizlerden Klima Bakım Servis talebinde bulunarak sizlere en iyi hizmeti verebileceğimizi belirtmek isteriz.

Klima Bakımı Yaptırmamak

Klima Bakımı yaptırmamak ile ilgili yazımızda Bakımsız Klimanın size ve çevrenize olan olumsuz etkilerinden bahsedilmiştir. Klimanızın Bakımını yaptırarak sağlıklı ve sağlam bir Klima kullanabilirsiniz.

 • Klima Bakımınızı yaptırmamanız sizlere kesinlikle 2 şekilde zarar vermektedir.


 • 1. Durum


 • Yazımızın başında da belirtmiş olduğumuz gibi Klimalar bir hava sirkülasyonu aracalardır. Bakıldığı zaman Klimaların bakımsız olması filtre ve evaparatör tıkalı yada kirli ve mikroplu bir cisim olacaktır.

  Bu Kirli ve tıkalı olan tüm devre elemanlarındaki mikrop ve bakteriler ortamda sirküle edileceğinden sizlerin solunum yolu enfeksiyonu taşımanıza ve aynı zamanda ortamda bulunan küçük bireylerin kalıtsal solunum hastalıklarından etkileneceği anlamına gelmektedir.

  Aynı zamanda mikrop ve bakteri taşıyan Klimanızın ortamda sürekli tozlanma ve bakteri artışını tetikleyeceğinden ayrı bir olumsuz durum oluşturmaktadır.

  Klimanızın sürekli mikroplu ve tozlu üfleme yapması bir süre sonra gözle görülür biçimde olacağından misafirlerinizin de etkilenip çalıştıramama etkisi olacaktır.

  Mutlu bir hafta sonu geçirmek ve sağlıklı bir Klima Kullanmak istiyorsanız klimanızın Klima Bakım işlemini mutlaka yaptırmalısınız. • 2. Durum


 • Yılda en az 2 (iki) defa Periyodik Klima Bakım işlemi almadığınız taktirde ve bu durum uzun yıllar geçse bile değişmediği durumlarda Klima Bakım hizmeti almamanızdan kaynaklanan Klimanızın içerisindeki tozlanma, kir ve mikrop oluşumları bir süre sonra Klimanızda çatlama, sesli çalışma, aşırı ısınma, sigorta attırma, yardımcı ve ana devre elemanlarının tahribatını hızlandırarak daha yüksek maliyetlerde sizlere dönüş yapacaktır.

  Klima Bakım Servisi olarak deneyimlerimiz ve bilgilerimizden aktarmak istediğimizde ise Klimanızın enerji sarfiyatında artış, negatif yönde çalışma, ısıtma-soğutma performansı düşüklüğü ve hatta klimaların asılı olduğu cephe ve duvarlardan rüzgar ve tahribatın vermiş olduğu hasardan dolayı zayıflayarak düşmesi, elektronik kart arızaları, termostat arızaları, gaz basıncındaki dengesizlik vb. durumlar sizlere maliyet açısından daha büyük zararlar oluşmasına sebep olacaktır.

  Maddi ve manevi açıdan zarar etmek istemiyor sağlıklı ve sağlam bir klima kullanmak istiyorsanız Klima Bakım hizmetlerimizden yararlanarak sizlerde sağlınızı ve cebinizi koruyabilirsiniz.

  Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

  Profesyonel anlamda da bir Klima Bakım hizmeti almak istoyor iseniz bizlerden Klima Bakım Servisi talebinde bulunabilirsiniz.

  Klima Bakımı konusunda uzman personeller ile çalıştığımız için,

  Klima Bakım Servisi olarak kurumsal bir hizmet verdiğimiz için,

  İstediğimiz değil hak ettiğimiz ücreti talep ettiğimiz için, Piyasada merdiven altı kişi ve kişiler gibi Klima Bakımı yaptığımızı iddia etmeyip haksız kazanç sağlamadığımız için,

  Sizlere para tuzakları kurmayıp sürekli müşterilerimizin hakkını kendi hakkımızdan önce gördüğümüz için,

  Konu her ne olursa olsun Klima Bakımı, Klima Montajı, Klima Tamiri konusunda önceliğimiz her zaman %100 müşteri memnuniyeti olduğu için,

  Klimalarınızın en sağlıklı şekilde Klima Bakım hizmeti almasına uğraştığımız için,

  Sağlıklı bir Klima Bakım istiyorsanız Klima Bakım hizmetinizi bizlerden alabilirsiniz.

  Klima Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

  Kullanmış olduğunuz Klima Markasının üzerine tıklayarak daha detaylı Klima Bakım bilgisine sahip olarabilirsiniz.

  Daikin Klima Bakımı

  Midea Klima Bakımı

  Airfell Klima Bakımı

  Toshiba Klima Bakımı

  Mitsubishi Klima Bakımı

  Sigma Klima Bakımı

  Vestel Klima Bakımı

  Demirdöküm Klima Bakımı

  Panasonic Klima Bakımı

  Fujitherma Klima Bakımı

  LgKlima Bakımı

  Siemens Klima Bakımı

  Rubenis Klima Bakımı

  Ferroli Klima Bakımı

  Samsung Klima Bakımı

  Sharp Klima Bakımı

  General Klima Bakımı

  Bosch Klima Bakımı

  Tronic Klima Bakımı

  Shiro Klima Bakımı

  Samui Klima Bakımı

  Alarko Carrier Klima Bakımı

  Fujitsu Klima Bakımı

  Goodman Klima Bakımı

  Gree Klima Bakımı

  Isısan Klima Bakımı

  Uygun Fiyat Üstün Hizmet
  Klima Bakım Servisi olarak bizlerden almış olduğunuz Klima Bakım işlemleri "Uygun Fiyat Üstün Hizmet" anlayışımız ile sizlere sunulur.
  istanbul klima bakım
  Profesyonel Kadro
  en iyi klima bakımı
  Klima Bakım Servisi olarak Profesyonel kadromuz ile sizlere Klima Bakım hizmeti veriyoruz.
  Memnuniyet Garantisi
  klima bakımı nedir
  Klima Bakım işlemlerimizde önceliğimiz her zaman siz değerli müşterilerimizi %100 MEMNUN edebilmektir.