avcılar klima servisi

Avcılar Klima Servisi

Avcılar Klima Servisi olarak Klima Servisimizden alacağınız tüm hizmetler firma garantisi altındadır.

Avcılar Klima Servisi olarak İstanbul ilçesinin hem göl hem deniz kıyısı bulanan avcılar ilçesinin klima servis ihtiyacına paralel olarak hizmetlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz.

Avcılar Klima Servisimizde sizler için her gün durmadan kampanyalar üretmekte profesyonel klima servis hizmetlerimizden yararlanmanız için sizlere geniş araç filomuzla haftanın 7 günü 24 saati hizmet vermketeyiz. Avcılar Klima Servisimizden Avcılar ilçesinin her mahal ve bölgeleri için Klima Teknik servis hizmetlerimizden yararlanabilir ve aynı zamanda "DÜŞÜK FİYAT,YÜKSEK KALİTE" gibi ticari anlayışımızdan yararlanabilirsiniz.

Avcılar Klima Servisimiz Klimanız ile ilgili her türlü şikayet ve önerilerde bulunabilir, anında avcılar mobil klima servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

avcılar klima bakım servisi

Avcılar Klima Bakım

avcılar klima servisi olarak alanında tamamen uzman, diplomalı, belgeli personellerimizle çalışmaktayız.

Avcılar Klima Bakım Servisi olarak Avcıların her mahal ve bölgelerine her türlü klimalarınız için Klima Bakım Servis talebinde bulunabilir. Klimalarınızın Bakımlarını yaptırarak Klimanızın enerji sarfiyatını minimum seviyeye düşürebilir, çalışma performansını maksimum seviyeye çıkartabilirsiniz.

Avcılar Klima Bakım Servisi olarak Yetkili Servismizden Klima Bakım sözleşmesi taleb ederek her klima bakımınızda %25'e varan Klima Bakım indirimlerimizden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda Avcılar Klima Bakım Servimizden almış olduğunuz hizmet doğrultusunda Temiz bir Klima kullanarak bir çok solunum yolu hastalıklardan korunmuş olursunuz. Mantık olarak Klimalar biriklimlendirme cihazı olduğu kadar aynı zamanda bir hava sirkülasyon aracıdır. Ortadan emdiği havayı flitre ederek buharlaştırıcı(evaparatör) kısmından geçirerek sizlere ısısı düşürülmüş bir hava olarak hava iletimini sağlar.

Ancak bakımı yapılmamış Klima ortamdan çektiği havayı pis flitresinden geçirerek daha çok kirleterek sizlere pis bir ısısı düşürülmüş hava vermekle kalmayıp, aynı zamanda enerji sarfiyatı maksimum seviyede olacaktır.

Günümüzde her evde bulunan bu iklimlendirme cihazları yetişkinler ve özellikle bebekler açısından geleceğe yönelik solunum yolu enfeksiyonları ve mikrop kapabilme riskleri ile karışı karşıyadır.

avcılar klima servisi

Avcılar Klima Arıza Servisi

Avcılar Klima Arıza servisimizden alacağını tüm parça değişimleri ve işçilikler 1 yıl firma garantisi altındadır.

Avcılar Klima Servisi olarak ısıtmayan, soğutmayan, değerlerinden farklı çalışan, düşük performanslı vb gibi durumlarda bizlerle iletişime geçerek Klima Arıza kayıdı açtırabilir ve aynı gün Avcılar Klima Servisimizden yararlanabilirsiniz. Avcılar Klima Servisi olarak bizlerden almış olduğunuz Avcılar Klima Arıza Servisi hizmetlerinde değişimlerde veya işçiliklerde %100 orjinal yedek parça kullanılmakta olup sizlere tamamen profesyonel hizmet sağlanması amaçlanır. Avcılar Klima Arıza Servisimize açtırmış olduğunuz Arıza Servis kayıtları aynı gün işleme alınmakta olup 7/24 servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yapılan Klima Parça değişimleri 1 yıl garantili olup kampanyalı fiyatları ile sizlere satışı ve işçiliği gerçekleştirilir.

Uygun Fiyat Üstün Hizmet
Avcılar Klima Servisi olarak bizlerden almış olduğunuz hizmetlerde sizlere uygun fiyat üstün hizmet garantisi sunuyoruz.
Profesyonel Kadro
Avcılar Klima Servisi personelleri alanında tamamen uzman, diplomalı, profesyonel teknik servis personelleridir.
Memnuniyet Garantisi
Siz değerli müşterilerimizin bizden almış olduğu Avcılar Klima Servis hizmetlerinde vermiş olduğumuz klima servisi, yedek parça temini gibi hizmetlerde sizlere memnuniyet garantisi veriyoruz.